Başakşehir Maçının Biletleri Tükendi! Fakat Yine de Bilet Alabilirsiniz!

Erzurumspor’umuzun İstanbul’da lig lideri İstanbul Medipol Başakşehir FK ile oynayacağı maçın biletleri tükendi! Fakat dadaşlar bilet almaya devam ediyor! Nasıl mı?

Erzurumspor ile Başakşehir arasında 9 Şubat 2019 Cumartesi günü oynanacak olan Süper Lig maçında, Başakşehir kulübünün Erzurumspor taraftarı için ayırdığı 879 biletin tamamı tükendi. Bilet almak için gişelere ve web sitelerine yönelen Dadaşlar, biletlerin tükendiğini öğrendi.

Deplasman tribünü için ayrılan biletlerin tükenmesi üzerine Dadaşlar, ev sahibi Başakşehir’in kendi taraftarı için ayırdığı koltukları kapmaya başladı ve Başakşehir tribünlerinin biletleri de Erzurumlular tarafından yoğun olarak ilgi gördü.

Başakşehir Maçına Nasıl Bilet Alabilirsiniz?

Bilindiği üzere PassoLig uygulaması sebebiyle, yalnızca Erzurumspor Passolig’i bulunan taraftarlar deplasman maçlarında ev sahibinin tribününden bilet alamıyorlar. Fakat Erzurumlu Dadaşlar, Başakşehir tribününden bilet almak için ayrıca bir PassoLig kart daha çıkararak bilet almaya devam ediyor.

Maçta bütün tribünlerin Erzurumlularla dolması ve statta yaklaşık 5-6 bin dolaylarında Erzurumsporlu Dadaşın yer alması bekleniyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu yazınız.
Adınız