Erzurumspor Başakşehir Maçına Hazırlanıyor

Erzurumspor Başakşehir Maçına Hazırlanıyor
Erzurumspor Başakşehir Maçına Hazırlanıyor

Spor Toto Süper Ligin 21. haftasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor, lider Başakşehir ile karşılaşacak. 

Geçtiğimiz hafta evinde oynadığı Çaykur Rizespor maçından, hakemin skandal kararları sonucunda 1-0 mağlup ayrılan Dadaşlar, Başakşehir maçını kazanarak düşme hattından uzaklaşmak istiyor. 

Erzurumspor, Başakşehir Maçı Hazırlıklarına Başladı

Büyükşehir Belediye Erzurumspor, 21. haftada lider Başakşehir ile yapacağı maç için hazırlıklara başladı. 

Erzurum’da bulunan tesislerinde teknik direktör Mehmet Özdilek yönetiminde çalışmalara başlayan Dadaşlar, soğuk havaya aldırış etmeden çalışıyor. Erzurumspor’da yedek kadro idman yaparken, ilk onbirde bulunan as kadro oyuncuları fitness ve kondisyon çalışması yaptı.

İdmanla ısınan yedek kadro oyuncuları koşu ve sonrasında minyatür kale maçı ile çalışmayı tamamladılar. 

Erzurumspor Başakşehir Maçına Hazırlanıyor
Erzurumspor Başakşehir Maçına Hazırlanıyor

Dadaş İçin Her Maç Final

Spor Toto Süper Ligin 20. haftasında Çaykur Rizespor’a kaybederek düşme hattında ağır yara alan Dadaşlar için bundan sonraki her maç final niteliği taşıyor.

Erzurumspor, 20 yıllık hasretten sonra çıktığı Süper Ligde kalıcı olmak istiyor. Bu sezon lige kötü bir başlangıç yaptıktan sonra teknik direktör Mehmet Özdilek ile anlaşan ve bir nebze olsun toparlanan mavi beyazlıların başı hakemlerle dertte. Kasımpaşa ve Çaykur Rizespor maçlarında çok bariz hakem hataları ile puanları çalınan Dadaşlar, sadece rakipleri ile değil hakem hataları ile de mücadele ediyorlar. 

Teknik direktör Mehmet Özdilek, tüm kulüp yönetimi ve taraftar bundan sonraki her maça final gözüyle bakıyor. Erzurumspor’un bundan sonraki maçlarda toplayacağı puanlar gelecek yıl için Süper Lig kaderini belirleyecek.

Şimdi hep beraber kenetlenerek Erzurum ve Erzurumspor’a sahip çıkma zamanıdır. 

Yorum Yaz

Yorumunuzu yazınız.
Adınız