Erzurumspor Kulübünden Transfer Açıklaması

Erzurumpor Logo
Erzurumpor Logo

Büyükşehir Belediye Erzurumspor kulübünden yapılan açıklamada, Erzurumspor’un üç farklı ligde şampiyon olarak üst lige geçtiği ve gelecek sezon Süper Ligde mücadele edeceğine değinildi.

Erzurumspor kulübünden yapılan açıklamada iç ve dış transferlerin biran evvel tamamlanarak hazırlık kampına eksiksiz girilmesinin hedeflendiği belirtildi, ayrıca ulusal-yerel basın ve sosyal medya üzerinde yapılan transfer dedikodularında adı geçen futbolcular ile kulübün herhangi bir girişiminin olmadığı ifade edildi.

Erzurumspor kulübünden veya kulüp yetkilileri tarafından yapılmayan açıklamalara taraftarın itibar etmemesinin istenildiği açıklamada: “Önümüzdeki hafta başından itibaren transferlerimizi kamuoyuna açıklamaya ve sözleşme imzalamaya başlayacağız. Dış transfer ile aynı anda iç transfer görüşmelerimiz de devam etmekte olup, kaleci Hakan Canbazoğlu ile 2 yıllık, Erhan Çelenk ile de 2+1 yıllık yeni sözleşmeler yapılmış, kalması yönünde karar verilen diğer oyuncular ile de görüşmelerimiz en kısa sürede tamamlanacaktır.” denildi. 

Erzurumpor Logo
Erzurumpor Logosu

2018-2019 sezonunda Spor Toto Süper Lig’de mücadele edecek Erzurumspor’un üst sıraları hedeflediği belirtilen açıklama metni:

“Hedefler doğrultusunda gerekli tedbirleri alarak tüm sezon boyunca teknik heyet, yeni transferlerimizin de dahil olacağı oyuncu grubu ve büyük taraftarımızla omuz omuza, inançla zirvelere ulaşmaya çalışacağız. Geçtiğimiz haftalar içerisinde değerli iki yöneticimiz Kadir Ovat ve Tuncay Akpınar yönetim kurulumuzdan istifa etmiş olup, istifaları yönetim kurulumuzca kabul edilmiştir. İstifa eden iki yöneticimize de verdikleri emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Büyük ve kalıcı hedeflerimiz doğrultusunda, takımımızın geçen yılki teknik direktörü Sayın Mehmet Altıparmak ve oluşturmuş olduğumuz transfer komitesi ile tüm çalışmalar devam etmektedir. Takıma düşünülen oyuncu takviyeleri ile ilgili çalışmalara büyük titizlik ile yapılmaktadır. Transfer komitemiz ve teknik heyetin yapmış olduğu çalışmalar sonunda takviye yapılması gereken bölgeler tespit edilmiş, 1 kaleci, 1 sağ bek, 1 sol bek, 2 stoper, 2 orta saha, 2 kanat oyuncusu ve forvet takviyesinin hedeflerimiz açısından isabetli olacağına karar verilmiştir.”

Yorum Yaz

Yorumunuzu yazınız.
Adınız