Erzurumspor’un İsmi Değişecek mi?

Erzurumspor AS Başkanı Ünsal Kıraç
Erzurumspor AS Başkanı Ünsal Kıraç

Büyükşehir Belediye Erzurumspor AS Başkanı Ünsal Kıraç, İHA’na yaptığı açıklamada olağanüstü kongre kararlarının olmadığını belirtti.

Ünsal Kıraç, Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un eski başkanı Ali Demirhan’ın tekrar başkanlığa aday olacağı ile ilgili basında bazı haberlerin yer aldığını ancak şuanda herhangi bir kongre kararlarının bulunmadığını, kongre zamanında Ali Demirhan’ın aday olabileceğini belirtti.

Kıraç, “Bizim kongre kararımız yok. Çünkü başarılı bir yönetim, başarılı bir takım var. Süper Lig’e çıkmış bir takımın yönetimini “başarısız oldunuz” diye mi kaldırıp kenara koyacaksınız. Akla mantığa sığacak bir şey değil bu. Olağan kongremiz 2019 yılının Ocak ayında yapılacak. Olağanüstü kongreye de hiç gerek yok. Kim başkan adayı olur bilmem. Ne kadar çok olursa zenginliktir. Buyursun gelsinler. 2019 Ocak’ta yapılacak kongrede aday olsunlar. Başarılar dileriz.” dedi. 

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un Adı Aynı Kalacak

Erzurumspor AS Başkanı Ünsal Kıraç, basında Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un adının değişeceğine dair haberler bulunduğunu bu haberlerin gerçekleri yansıtmadığını belirterek, “Takımın ismi değişmeyecek. BB Erzurumspor olacak. Aynı isimle devam edecek” dedi.

1 Yorum

  1. Bence değişse daha güzel olur BB nedir arkadaş 🙂 Eskiden ne güzel Erzurumspor’umuz vardı. Sade idi güzel idi… Umarım takımın adı değişir ve Erzurumspor olur.

Yorum Yaz

Yorumunuzu yazınız.
Adınız