Mehmet Altıparmak ile Yola Devam

Mehmet Altıparmak
Mehmet Altıparmak

Super Ligin yeni ekibi Büyükşehir Belediye Erzurumspor, teknik direktör Mehmet Altiparmak ile yola devam dedi.

Tecrübeli teknik adam ile 1 yıllık sözleşme imzalandı. Altiparmak; “Birkaç gün içinde yurt dışına çıkacağım. Büyük Erzurumspor taraftarı şunu iyi bilsin ki, onları yine mutlu edecek bir takım oluşturacağız” dedi.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’dan yapılan yazılı açıklamada Mehmet Altiparmak ile 1 yıl, sportif direktör Zafer Demir ile 2 yıllık sözleşme imzalandığı bildirildi. 

Kulüp tesislerinde yapılan imza törenine katılan kulüp başkanı Mevlüt Doğan “Süper Lig’de fark yaratacak iddialı bir ekip ortaya çıkarmak istiyoruz.” dedi.

Mehmet Altıparmak
Mehmet Altıparmak

Doğan, bu nedenle ince eleyip sık dokuduklarını aktararak, “İlk etapta büyük özveriyle çalışarak şampiyonluğumuzda katkısı olan teknik direktör Mehmet Altıparmak ve sportif direktör Zafer Demir ile yeni başarılara yelken açacağımıza inandığımız için birlikte bu yola devam etme kararı alarak hocalarımızla sözleşme imzaladık.” şeklinde konuştu.

Mehmet Altıparmak ise Erzurum’da kaldığı için mutlu olduğunu dile getirerek, zor bir ligde mücadele edeceklerini, bunun için transferde hata yapmamak adına dikkat ettiklerini ifade etti. 

Erzurumspor İmza Töreni
Erzurumspor İmza Töreni

Süper Lig’de kalıcı olmak istediklerini belirten Altıparmak, “Birkaç gün içinde yurt dışına çıkacağım. Büyük Erzurumspor taraftarı şunu iyi bilsin ki, onları yine mutlu edecek bir takım oluşturacağız.” dedi. 

Sportif direktör Zafer Demir de başarılı olmak için çok çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Yorum Yaz

Yorumunuzu yazınız.
Adınız