Onursal Başkan Mehmet Sekmen’in Mesajı

Erzurumspor Şampiyonluk Kupası
Erzurumspor Şampiyonluk Kupası

Serhatlar kentinde yaşayan her bir Dadaşın memleket sevgisi tıpkı vatan ve bayrak sevgisi gibidir.

Bizlerin doğup büyüdüğümüz bu topraklarda iki sevdası vardır biri Erzurum diğeri de Erzurumspor. Gök ve denizi temsil eden mavi; ikbal ve hedefimizdir. Beyaz ise asil milletimizin saf ve temizliğini temsil eder. Erzurum Türkiye’nin sembol şehridir. Türkiye’nin sosyolojisini oluşturan Erzurum’un en önemli sosyal ve sportif sevinci kuşkusuz Büyükşehir Belediye Erzurumspor’dur.

Göreve geldiğimiz gün Mavi Beyazlı takımımızın içinde bulunduğu durumu dert edinerek bir hedef belirledik, “Bu takım Süper Lig”e çıkacak dedik. Yüce Alla’a hamd olsun ki bize iki yılda iki şampiyonluk sevinci yaşattı. Bilindiği gibi bu başarı kolay elde edilmedi. Bu zorlu ve meşakkatli yolda gün geldi hüzünlendik gün geldi sevindik, ama hiçbir zaman yılmadık. Yaşadığımız zorlukları ortak akılla, birlikle, beraberlikle, kollektif çalışma prensibiyle ve bizi biz yapan değerlerle aştık. İnşallah 1.Lig’de de şampiyon olarak Süper Lig’e çıkacağız. İnandık ve bunu da başaracağız.

Mehmet SEKMEN

Yukarıdaki mesaj Bb Erzurumspor Onursal Başkanı Mehmet SEKMEN tarafından 2017/2018 sezonu başında, Erzurumspor henüz Spor Toto 1.Lig’e yeni çıkmışken yayınlanmıştır. Mesajın sonundaki Süper Lig temennisi ve inancı 19 Mayıs 2018 tarihinde Bursa’da oynanan Gazişehir Gaziantep – Bb Erzurumspor karşılaşması sonucunda kazanan taraf olan Bb Erzurumspor’un Süper Lige yükselmesi ile yerini bulmuştur.

Yorum Yaz

Yorumunuzu yazınız.
Adınız